Sirokko 50 Isıtıcı Modeli

SİREKKO 50

Sıcak Hava Üreteçleri

Restorant, Kafe, Otel, Fabrikalar, Hangarlar, İşletmeler, Spor Salonları ve Kapalı Alanlar. Özellikle tavanı çok yüksek olmayan işletmeler için sıcak hava üreteçleri son derece konforludur aynı zamanda ısı üretimi klasik yöntemlerin aksine ısıtılmak istenen mekanın içerisinde yapıldığı için tasarruflu bir çözümdür.

İletişim
Author

GENEL ÖZELLİKLER

Kumanda panosu, ısıtıcı gövdesi ve ısı kalkanıyla birlikte yekpare olarak tasarlanmıştır. Ergonomik yapısı sayesinde farklı aparatlarıyla istenilen her noktaya kolay montaj edilebilir.

Doğalgaz ya da LPG yanma odası içerisinde yakılarak yol alır. Yanmış sıcak gazlar eşanjör içinde dolaşır ve ısıyı eşanjöre bıraktıktan sonra baca yardımıyla dışarı atılır. Isınan eşanjör yüzeylerinden ve ısınan ortamdan alınan ısı başka bir fan yardımıyla ısıtılmak istenen ortama sıcak hava olarak geri verilir. Ortam ısısı kademeli olarak arttıkça ısıtma performansı da yükselir. Yaz dönemlerinde ise cihaz, sadece fan modunda çalıştırılarak vantilatör olarak kullanılabilir. Ortam havasını hareket ettirerek mekanın ferahlamasını sağlar.

Ortam havasının ısıtılması gereken geniş hacimli mekanlarda, en ekonomik ve doğru çözüm sıcak hava üreteçleridir. Bu ürünler havayı esanjörlerden geçirerek ortama sıcak olarak üflerler. Özellikle tavanı çok yüksek olmayan işletmeler için sıcak hava üreteçleri son derece konforludur aynı zamanda ısı üretimi klasik yöntemlerin aksine ısıtılmak istenen mekanın içerisinde yapıldığı için tasarruflu bir çözümdür.

TEKNOLOJİ

Isıtılacak alanı oda termostatı sayesinde ürekli istenilen sıcaklıkta tutabilirsiniz. Bu sayede daha çok veya daha az ısınma gibi olumsuz durumları engelleyerek daha konforlu ve ekonomik bir atmosfere sahip olursunuz.

Düşük veya yüksek kademeli yakma sistemi ile havanın sıcaklığına göre istenilen sıcaklık konforu rahatlıkla sağlanabilir.

Dahili olarak sunulan uzaktan kumanda ile rahat ve kolay kullanım.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Model SİROKKO 50
BİRİM
Nominal Isıl Güç (kW) 47.5
Çıkış Gücü (kW) 43
Doğalgaz Tüketimi (Nm3/sa) 5
Gaz Bağlantısı ( inch ) 1/2″
Giriş Basıncı (mbar) Doğalgaz ( max:50/min:20) – LPG (max: 50/min: 30 )
Elektrik Besleme (volt) 230v, 50Hz
Hava Debisi (m3/sa) 4800
Güç (W) 250
Fan Çapı (mm) 450
Gürültü Seviyesi (dBA) 53
Genişlik (A) (mm) 950
Yükseklik (B) (mm) 885
Derinlik (C) (mm) 810
Ağırlık (kg) 97
Isıtacağı Alan (m2) 200-400
*Tablo değerleri yaklaşık değerlerdir. Ortamın durumuna göre (kapalı alan, izolasyon, hava akımı v.s.) değişkenlik gösterebilir.

**Tavsiye edilen emniyet mesafeleri, PANERA kontrolünde mekanın ihtiyaç ve konumuna göre değişebilir.

ÜRÜN BOYUTU

GALERİ

İletişime Geçin

WhatsApp chat