Sirokko Air Wall – Hava Perdesi

SİREKKO Air Wall

Sirokko Hava Perdeleri

Hava perdeleri yardımı ile ortam ısısı kontrol altında tutulur. Bununla birlikte enerji maliyetleri düşer ve çalışma koşulları iyileşir. Kullanım Alanları: Araç Muayene İstasyonları, Fabrikalar, Depolar

İletişim
Author

GENEL ÖZELLİKLER

Hava perdeleri açık kapılardan hava transferini azaltarak enerji maliyetlerini düşürür. • Hava perdeleri yaz veya kış aylarında hava transferini engelleyerek konforu arttırır.

İmalathaneler ve satış alanlarının enerji kayıpları açısından en yoğun bölgeleri dış kapılarıdır. Kışın ısıtılmış hava yaz aylarında ise yüksek maliyetli soğutulmuş hava bu açıklıklardan kaybedilir. Kapılar ne kadar büyükse iç ve dış hava sıcaklıkları arasındaki kontrol edilemeyen değişimler nedeni ile masraflar da artar. Ayrıca kapılar arasında hava akımı olasılığı da artar.

Hava perdeleri yardımı ile ortam ısısı kontrol altında tutulur. Bununla birlikte enerji maliyetleri düşer ve çalışma koşulları iyileşir. Hava perdeleri ortamdaki havayı veya cihaz tarafından ısıtılmış havayı kapıların üstünden doğrudan üfler ve görünmez bir duvar oluşturur. İç mekan havasıyla dış ortamı birbirinden ayırır. Böylece dışarıdan binaya girecek veya binadan dışarı çıkacak sıcak veya soğuk havanın önüne geçilmiş olur. Çalışanların çalışma konforu artar. Isıtma ve soğutma maliyetlerinin yüksekliği dikkate alındığında bu maliyetleri ciddi şekilde düşürür.

TEKNOLOJİ

Sirokko Air Wall hava perdesi kullanılan ortamın ısı dengesi sıcak her alanda eşit olur ve ısınır.

Sirokko Air Wall hava perdesi kullanılmayan ortamın ısı dengesi bozulur, soğuk alanlar artar.

Dahili olarak sunulan uzaktan kumanda ile rahat ve kolay kullanım.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Model AIR WALL 20
BİRİM 1. KADEME
Doğalgaz Tüketimi (Nm3/sa) 2.30
Giriş Basıncı (mbar) 20-50
Hava Debisi (m3/sa) 1400×3
*Tablo değerleri yaklaşık değerlerdir. Ortamın durumuna göre (kapalı alan, izolasyon, hava akımı v.s.) değişkenlik gösterebilir.

**Tavsiye edilen emniyet mesafeleri, PANERA kontrolünde mekanın ihtiyaç ve konumuna göre değişebilir.

ÜRÜN BOYUTU

GALERİ

İletişime Geçin

WhatsApp chat