Hakkımızda

Author
Etites İklimlendirme

Bizi Tanıyın

ETİTES, geçmişten gelen deneyim ve sektörel birikimleri bir araya getirmek için kurulan; kalite ve çözüm odaklı bir firmadır.

Firmamız İklimlendirme ana başlığı altında ısıtma, soğutma, havalandırma hizmetlerini; bina, fabrika ve konut projelerinde, mekanik tesisat hizmetlerini; klima, VRF, endüstriyel soğutma, ısıtma, endüstriyel tesisat sistemlerinin periyodik bakım ve onarım faaliyetlerini gerçekleştirerek sektördeki boşluğu doldurmuş ve önemli bir fark yaratmıştır.

Aynı zamanda sistemde meydana gelebilecek arızaları önlemek, sistem performansının düşme şansını veya hatanın ortaya çıkma ihtimalini azaltmak, sistemin ömrünü uzatmak ve daha verimli çalışmayı sağlamak amacı ile periyodik olarak sistemlerin koruyucu ve arıza bakımlarını yapan uzman bir firmadır.

İLETİŞİM

Firmamız faaliyetlerini gerçekleştirirken doğru ve nitelikli personeliyle “Kalite Yönetim Sistemleri” çerçevesinde hareket etmektedir ki bu da müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın bizi tercih etmesinin en önemli gerekçelerindendir.

İhtiyaçlarınızın teknik, ekonomik ve güvenilirlik esaslarında çözümü için “bizi”  tercih etmenizden onur duyarız.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde müşterilerimizin memnuniyetini sürekli hale getirmek için kalıcı çözümler üreterek, sektörde geldiğimiz konumu korumak;  güvenilir adımlarla, insan kaynağımızla ve doğru stratejileri bir araya getirerek gelecek yıllarda da zirvede kalmaktır.

Vizyonumuz

Faaliyet konularımızda öncü olmaya odaklı girişimcilik, yenilikçilik ve güvenirlilik ilkeleri doğrultusunda zirveye yerleşmek yurtiçi ve yurtdışı pazardan ilkelerimiz doğrultusunda fayda sağlamaktır.

Neden Etites İklimlendirme?

Alanın tecrübeli usta kadromuzla mekanik tesisat projeleriniz için ekonomik ve kaliteli çözümler sunmayı ilke edindik.

  • Sektörel gelişmeleri takip ediyoruz, kendimizi geliştiriyoruz.
  • Projeniz en kısa sürede tamamlanacak zamandan kazanırsınız.
  • En uygun fiyat politikamız ile bütçenizde tasarruf edersiniz.
  • Yüksek kaliteli kusursuz hizmet sunarız.
  • Yaptığımız yüzlerce proje ile tecrübemizi takdirinize sunuyoruz.
  • Proje sonrası teknik desteğimize devam ediyoruz.
WhatsApp WhatsApp
0543 254 09 21