Havalandırma Sistemleri

Havalandırma sistemleri; konut, ofis, fabrika, AVM ve tüm ticari alanlarda kirlenen havanın doğal akım ile ortamdaki havanın emilmesiyle alandan kirlenen havanın dışarıya aktarılmasını ve ortama temiz hava sağlanması için kullanılan sistemler bütünüdür.

Kolay kullanılan, güvenilir ve konforlu bir çalışma alanı için toz, duman, buhar gibi kirli havanın ortamdan uzaklaştırılması oldukça önemlidir. Pencere, kapı açılması gibi doğal yollarla ortam havasının temizlenmesinin mümkün olmadığı durumlar için havalandırma sistemleri hayati önem taşır. Profesyonel havalandırma sistemleri ortak kullanım ve kapalı alanlarda kullanılır. Bu alanlarda havalandırma yapılmazsa güvenlik ve yaşam kalitesi bakımından sorunlar meydana gelebilir.

En Uygun Teklif Sizi Bekliyor

Havalandırma Sistemlerinin Önemi

Büyük ya da küçük ihtiyaç duyulan her türlü alanda havalandırma sistemleri kullanılabilir. Havalandırma sistemlerinin uygulanacak yapıya göre türleri değişiklik göstermektedir. AVM, ofis, hastane, fabrika, kafe gibi insanların yoğun olarak ziyaret ettiği alanlarda havalandırmanın önemi büyüktür. Etites İklimlendirme olarak tüm yapılar için uygun çözümlerle ve en düşük maliyetle havalandırma sistemlerinde çözüm ortağınız olmak için hazırız.

Havalandırma sistemlerinde işleyiş türü, ortamdaki hava sirkülasyonunun doğru şekilde sağlanmasıdır. Havalandırma sistemlerinde olması gereken en önemli özellikler;

  • Temiz havayı sürekli sağlamak
  • Ortamdaki havayı yenilemek
  • Yangın ve patlama gibi istenmeyen durumları ortadan kaldırmak,
  • Duman, gaz gibi kirletici maddelerin seyreltilmesi,
  • Pis kokuların ortamdan uzaklaştırılması şeklindedir.

İnsan kullanımına açık veya kapalı olan tüm alanlarda ortamın gaz, duman, kirli hava, uçucu madde gibi etkenlerden arındırılması ve temiz havayla beslenmesi yani tüm havalandırma sistemleri ihyacınız için en kaliteli ve güvenilir hizmete Etites İklimlendirme ile ulaşın. 0543 254 09 21  numaralı telefondan bize ulaşarak en ekonomik  fiyatlarla projenizi gerçekleştirelim.

ARAYIN

WhatsApp WhatsApp