Sıhhi Tesisat

İnsanın yaşamının konforu ve sağlığı için yapılardaki suların temiz bir şekilde kullanıma ulaştırılması ve kirli suyun yapılardan dışarı atılmasını sağlayan boru sistemlerine sıhhi tesisat denir. Sıhhi tesisat; bina ve tüm yapılarda suyun kullanımı depolanması, dağıtımı, kirli suyun atılması, ısıtılması ve yağmur suyunun uzaklaştırılması gibi konuları kapsar.

En Uygun Teklif Sizi Bekliyor

Sıhhi Tesisat Projesinin Önemi

Günümüzde daha konforlu ve sağlıklı bir hayat için yapılarda sıhhi tesisatın önemi oldukça büyüktür. Gelişen teknoloji ile birlikte sürekli kendini ilerleten sıhhi tesisat ile daha güvenli bir yaşam sürersiniz. Ancak burada sıhhi tesisatın kalitesi çok önemlidir. Sıhhi tesisat projelerinde öncelikle mimarlar ile birlikte projelendirilme yapılarak boru geçişleri ve cihazların nerelerde konumlanacağı konusunda çalışılmalıdır.

Temiz ve pis suyun ulaştırılması ve tahliyesi borular farklılık gösterir. Oldukça karmaşık bir yapıya sahip sıhhi tesisat uzmanlık gerektiren bir alt yapı konusudur. Bu nedenle işin uzmanları tarafında yapılması büyük önem taşır. Ankara’da, tüm Türkiye ve yurt dışında güçlü referanslara sahip, en uygun fiyatlarla en iyi çözümü sunan Etites İklimlendirme ile sıhhi tesisat ve tüm mekanik tesisat projelerinde güvenle çalışabilirsiniz.

Sıhhi Tesisat sistemlerinin sahip olması gereken özellikler şu şekildedir:

  • Tüm yapılarda temiz suyun orada yaşayanlara sağlıklı bir şekilde sağlanması
  • Gerekli görülen durumlarda suyun depolanarak cihazların sayısı ile su ile ilgili miktarın ve basıncın ayarlanması
  • Kirli suyun atılmasını sağlayan sistemin çeşitli maddelerden, kirlenmelerden ve tıkanmadan korunması
  • Sıhhi tesisatın uzun ömürlü olması için en doğru boru donatımının seçilmesi
  • Kirli ve temiz su için kullanılan sistemin uygun yalıtım ve havalandırma ile ayrılması

Sıhhi tesisat alanında en güncel tüm teknikleri projelerde uygulayarak bünyesinde barındıran Etites İklimlendirme; ihtiyacınıza uygun olarak çalışmalarınızı gerçekleştirir. Yüksek kalitede hizmete ulaşmak, ekonomik ve modern sistemlerle oluşturulmuş bir proje ile çözüm ortağınız olmak için 0543 254 09 21 numaralı telefondan bize hemen ulaşın!

ARAYIN

WhatsApp WhatsApp