Mekanik Tesisat Projeleri

Mekanik Tesisat; inşaat projelerinde yaşam alanlarında yaşam kalitesinin ve konforun yükseltilmesine yönelik yapılan iç sistemler bütünüdür ve makine mühendisliği alanına giren mühendislik dalıdır. Vücudumuzdaki atardamarlara benzetebileceğimiz mekanik tesisat sistemler için yüksek tecrübe ve uzmanlık gerektirir. Mekanik tesisat hizmetleri şu şekildedir;

 • Isıtma Tesisatı
 • Sıhhi Tesisat
 • Yangın Tesisatı
 • Mekanik Otomasyon
 • Klima Tesisatı
 • Havalandırma Tesisatı
 • Asansör Tesisatı
 • Havuz Tesisatı
 • Güneş Enerjisi Tesisatı
 • Doğalgaz Tesisatı
 • Medikal Gaz Tesisatı
 • Buhar, Kondends, Kızgın Su ve Kızgın Yağ Tesisatı

En Uygun Teklif Sizi Bekliyor

Sizin için neler yapıyoruz?

Isıtma Sistemleri: Projelendirilen alanın ısınmasını sağlayan alanları içerir. Isıtma kazanları, tüm ısıtma sistemleri ile ek olarak radyatör, Fan-coil, konvektörleri içermektedir.

Soğutma-Klima Sistemleri: Alanın soğuk tutulmasına yarayan bütün sistemleri içerir. Klima ve Fan-coil bu cihazlardandır.

Havalandırma Sistemleri: Alandaki havanın temiz ve taze kalmasını, kirli havanın dışarı yönlendirilmesini sağlar. Klima santralleri ve fanlar bu sistemleri içerisindedir.

Temiz Su Sistemi: Suyun arıtılıp temizlenmesidir. Su depoları su arıtma sistemleri olarak kullanılır. İçme ve kullanım suyu sistemlerini içerir.

Atık Su Sistemi: Ortaya çıkan atık suyun güvenilir ve sorunsuz biçimde binadan uzaklaştırılmasını sağlar. Kanalizasyon ve giderler ile ilgilidir.

Sıcak Su Sistemi: İhtiyacınıza yönelik olarak sıcak suyun üretilmesini sağlar. Doğalgaz gibi sıcak su üretme sistemlerini içerir.

Yangın Söndürme Sistemi: Herhangi bir yangın durumunda en kısa zamanda müdahale edebilmeye yarayan sistemlerdir.

Tüm bina veya tesislerin ısı ile alakalı bütün sistemini kapsayan plan ve projenin hazır hale getirilip tüm projenin uygulanabilir olması için yapılan denetim ve kontrollerin kanun ve yönetmeliklere uygun olması ve uyum içinde yapılması mekanik tesisatın prensibidir. Etites İklimlendirme olarak bütün yapı ve tesisler için yüksek güvenlik ve kalitede, ekonomik fiyatlarla mekanik tesisat projelerini gerçekleştiriyoruz.

Kafe, ofis, fabrika ya da konut gibi yaşam alanlarında konforlu alan oluşturacak, fonksiyonel, sağlam ve uzun ömürlü sistemler üreterek ihtiyaç duyduğunuz alanlara en kısa sürede uyguluyoruz.

Firmamız mekanik tesisat proje ve uygulamaları noktasında her zaman araştırma ve geliştirme prensibiyle çalışmalar yaparak ve en inovatif sistemlerle projelerini geliştirerek çalışmalarınız sürdürmektedir. Mekanik tesisat projelerini doğru şekilde yapmak çok önemlidir. Uygulama ve kullanımda kolaylık, enerji tasarrufu ve çevreye duyarlı olması mekanik tesisat projelerimizde önem verilmesi gereken konulardandır. Maddi kayba yol açmadan, düşük maliyetli ve güvenilir projelerle mekanik tesisat firması olarak yanınızdayız. Mekanik tesisat alanında, en iyi ve kaliteli hizmete ekonomik fiyatlarla ulaşmak için 0543 254 09 21 numaralı telefondan hemen bilgi alabilirsiniz!

ARAYIN

WhatsApp WhatsApp